تجهیزات مانیتورینگ صاعقه گیر الکترونیکی

تاریخ بروز رسانی: تیر ماه 1403

لیست قیمت صاعقه گیر - تجهیزات مانیتورینگ و گیرنده و فرستنده و چک کردن صاعقه گیر الکترونیکی

تجهیزات مانیتورینگ صاعقه گیر الکترونیکی

فرستنده Contact@ir شرکت LPS فرانسه

فرستنده-Contact@ir-صاعقه گیر

فرستنده Contact@ir شرکت LPS فرانسه، قیمت: ارتباط با ما

 

توضیحات: فرستنده Contact@ir شرکت LPS، به منظور ارتباط برقرارکردن با تجهیزات حفاظت در برابر صاعقه بصورت وایرلس (ارتباط از راه دور) ساخته شده است. این فرستنده بر روی کانترهای Compt@ir و صاعقه گیرهای Paraton@ir و همچنین در سیستم هشدار دهنده Alert@ir XT استفاده می شود. این تجهیزات "Product Contact@ir Ready" نامیده می شوند. فرستنده Contact@ir به منظور اطمینان از صحت عملکرد محصولات، به صورت مداوم با تجهیزات، ارتباط رادیویی برقرار می کند. همچنین در کنار این فرستنده از گیرنده یو اس بی (USB) برد کوتاه Dongl@ir به منظور دریافت اطلاعات ارسالی (تشخیص و عیب یابی) استفاده می شود. به منظور برقراری ارتباط اینترنتی با صاعقه گیر (از طریق کامپیوتر، تبلت و گوشی هوشمند)و اطلاع از وضعیت و عملکرد صاعقه گیر می توان از گیرنده Rout@ir استفاده کرد. فرستنده Contact@ir انرژی مورد نیاز خود را از سلول های خورشیدی که بر روی آن تعبیه شده است فراهم می کند. برد و رنج ارتباطی آن با تجهیزات گیرنده 30 الی 300 متر می باشد که این فاصله بستگی به وضعیت و محل قرار گیری تجهیزات گیرنده دارد.


گیرنده Dongl@ir شرکت LPS فرانسه

گیرنده-دانگل-USB-Dongl@ir-صاعقه گیر

دانگل یو اس بی Dongl@ir شرکت LPS فرانسه، قیمت: ارتباط با ما

 

توضیحات: دانگل USB (یو اس بی) Dongl@ir شرکت LPS، گیرنده برد کوتاه امواج رادیویی (وایرلس) ارسالی از طرف Contact@ir می باشد که در نتیجه استفاده از آن عیب یابی سیستم صاعقه گیری که معمولا دسترسی به آن دشوار می باشد، آسان و ایمن می شود و فرد بازدید کننده جهت بازدید در شرایط خطرناک قرار نمی گیرد. دانگل Dongl@ir محصولی ویژه جهت تشخیص و عیب یابی می باشد که بایستی در نزدیکی صاعقه گیر (حداکثر 80 متر) قرار بگیرد. گیرنده Dongl@ir شما را قادر می سازد تنها در عرض تنها چند ثانیه متوجه وضعیت سیستم صاعقه گیر خود شوید و اینکه احتیاجی به تعمیرات دارید و یا خیر. این گیرنده قادر به کار بر روی گوشی هوشمند (اندروید Android و آی او اس iOS) و کامپیوتر و لپ تاپ به کمک برنامه ویژه ای که به این منظور طراحی و توسعه پیدا کرده می باشد.


روتر Rout@ir شرکت LPS فرانسه

روتر-Rout@ir-صاعقه گیر

روتر Rout@ir شرکت LPS فرانسه، قیمت: ارتباط با ما

 

توضیحات: روتر Rout@ir شرکت LPS، گیرنده از راه دور (Remote) امواج رادیویی ارسالی از طرف Contact@ir می باشد که در صورت برخورد صاعقه، اطلاعات را ثبت و از طریق ایمیل هشدار می دهد. کنترل اصولی صاعقه گیر باید مطابق با بندهای 8.2 الی 8.5 استاندارد NFC 17-102 باشد. این چک کردن منجر به اطمینان از صحت عملکرد سیستم حفاظت در برابر صاعقه شده و در صورت نیاز تعمیر به موقع صورت می گیرد. با استفاده از Rout@ir قادر خواهید بود با هر وسیله ای که دسترسی به اینترنت داشته باشد، سیستم حفاظت در برابر صاعقه خود را مدیریت کنید و اطلاعاتی از قبیل تشخیص، عیب یابی، هشدار برخورد صاعقه و شدت صاعقه را در اختیار شما قرار می دهد.

لطفا نقد یا دیدگاه خود را برای ما ارسال بفرمائید

میزان رضایت شما از این بخش:(اطلاعات تماس و ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
(1 رای، %75)